Ladislav Pacák, Terapie Ruš - metoda Yuen

Moje krev u dr. Pavla Nývlta

Ilustrační obrázek
Snímek č.1 - Žádná radost, krystalky solí, plísní, shluky neumožňující proudění krve a její dobré okysličování, překyselení organizmu, únava a zdravotní komplikace.

Moje krev po asi měsíci

Ilustrační obrázek
Snímek č.2 - Jen nepatrný rozdíl, shluky a plísně přetrvávají. Ale změny jsou už vidět.

Moje krev asi po půl roce

Ilustrační obrázek
Snímek č.3 - Opravdu velký rozdíl, volné červené krvinky. No to už stojí za to. Rozhodně se cítím volněji a svobodněji.

Můj příběh o krvi

Jsem zralý muž, proto jsem se rozhodl zjistit, v jakém stavu je moje tělesná schránka. Absolvoval jsem komplexní zdravotní vyšetření. Cítil jsem se dobře, ale díky sportu také adekvátně opotřebený. Zjištění bylo příjemné, hodnocení odpovídá nadprůměru. Tedy zdrav, podle náhledu zdravotnictví v ČR. Dokonce to mám i černé na bílém. Ale zde příběh nekončí.
Sport a můj přístup k životu si přece jen vybral svoji daň. To jsem však už řešil s dnes už kamarádem, MUDr P. Nývltem. Odebral mi kapku krve a na PC vyhodnotil. Doporučil mi, abych se sebou rychle něco dělal. Nabídl i několik variant. Nejméně bolestivá byla, změnit jídelníček a přidat doplňky stravy.
Uplynulo asi šest měsíců a výsledek se dostavil. A to na všech úrovních mého bytí. Pochopil jsem, že za mě nikdo nic neudělá.
Od oné zkušenosti jsem pokročil. Vyzkoušel spoustu věcí na sobě. Vznikly tyto stránky, abych se o ně mohl s Vámi podělit. Každému v životě pomáhá něco jiného. Někomu pohlazení a dobré slovo, někomu dobrý bylikový čaj nebo jiný produkt, další hledá lékaře. Naše tělo s každou svojí velice inteligentní buňkou ví přesně, jak má vypadat zdravě. Je na nás, jak podpoříme sebeuzdravující procesy. Vše si nosíme v hlavě, emoce a programy z dětství, ale i ze vztahů. Zasvěceně o tom hovoří nejen dr. Staněk, dr. Nývlt, dr. Štefan, dr. Hnízdil a další. S pohledem, že emoce způsobují nemoce a naopak, že odpuštění pozitivně mění imunitu a skutečná TOUHA mění opravdu vše, se ztotožňuji.
A ještě něco o vodě:
Pití čisté vody je blahodárné pro náš organismus, vždyť jsme téměř ze 75% také vodou. Dr.Emoto přináší na ní i vědecký pohled. Vůbec nic jí nedokáže nenahradit. Žádný nápoj, žádná káva, čaj, pivo ani ovocné šťávy. Neměli bychom čekat až budeme mít žízeň, protože voda je hlavním zdrojem energie. Vody je málo, važme si jí.

VODA dokument: https://www.youtube.com/watch?v=cEt6v3tqYCI

tel.: +420 733 446 865 l.pacak@gmail.com
(c) 2011 Ladislav Pacák webhosting: Station.cz