Ladislav Pacák, Terapie Ruš - metoda Yuen

ZKUŠENOSTI S METODAMI

Osobní

1. RUŠ je rychlá a účinná metoda. Problémy si vytváříme svým negativním myšlením, strachem, hněvem, lítostí i žárlivostí. To vše ovlivňuje naše vztahy i zdraví. Metodu RUŠ jsem absolvoval u pana Karla Nejedlého. Dnes, díky praktickým zkušenostem mohu ukázat tuto cestu i svým klientům.

2. YUEN metoda má původ v Shaolinských klášterech. Do našich podmínek ji zakomponoval MUDr.Pavel Nývlt ND. U něj jsem byl přítomen opravdu zázrakům, kdy klient odchází zbaven svých závislostí, ale i zdravotních potíží. Díky dalšímu vzdělávání se a především praxi, mohu tuto terapii nabídnout i vám.

3. MĚŘENÍ na orgánovém skeneru K.O.S. a správného čtení reportů mě zasvětil pan MVDr. Josef Staněk. Hodnocení mohu doplnit o různá řešení i psychosomatický náhled pana Hrabici. Mnozí přistoupí ke změnám ve svém životě až mají vše černé na bílém. Prošel jsem si tím i já.


S KLIENTY

Problémy sdílené s klienty v příbězích, může vymyslet opravdu jen život sám. Paradoxem je, že některé negace jsou pro někoho malicherné a neřeší je. Pro druhého jsou ty stejné naprosto zásadní a neví co s nimi. Proto mnohdy vyhledáváme i psychologa a procházíme dlouhotrvajícími terapiemi. Absolvováním výše zmiňovaných metod můžete být překvapeni, jak rychle a zásadně si lze svoji realitu změnit. Deklarovat mohu jen na základě osobních zkušeností z realizovaných terapií.
tel.: +420 733 446 865 l.pacak@gmail.com
(c) 2011 Ladislav Pacák webhosting: Station.cz