Ladislav Pacák, Terapie Ruš - metoda Yuen

HEALY - frekvence pro život

Healy3Všechno je frekvence. Naše zdraví - pohoda - rovnováha. Mimořádný kvantnový senzor pro analýzu a výběr frekvencí řízený informačním polem v reálném čase.
Tato technologie, pracuje s mikroproudem (μA) na buněčné úrovni a frekvencemi (Hz) v bioenergetickém poli. To vše objevil už Nikola Tesla. Obsahuje aplikace nutriční - kontaktní, kde je nainstalováno mnoho programů pro řešení bolesti, spánku, orgánů, svalů aj., i tzv. Zlatý cyklus se 144000 frekvencemi, vyvinutý lékaři. Má rovněž bezkontaktní použití s přenosem přes kvantové pole. Např. měření Aury, analýzy a volby vlastní harmonizace zjištěné nerovnováhy na dálku.

Odkazy na zdroj
https://www.healyworld.net/cs/ - oficiální stránky Healy
https://www.facebook.com/groups/2649668771948483 - skupina Healy

Orgánové skenery K.O.S. - měření

Ilustrační obrázekSkener pracuje na základě bioenergie a vzájemné rezonance buněk. Přehledné reporty poukazují na nerovnováhu organizmu ještě před propuknutím klinických projevů. Měří: pH těla, těžké kovy, toxiny, nedostatek stopových prvků a vitamínů, aminokyselin, koenzymů, opěrné soustavy, funkce jater, žlučníku, slinivky, ledvin, plic, gynekologie, prostaty, imunitního systému a mnoho dalších. Účinnost měření je vysoká.
Výsledky naměřených hodnot slouží k možnosti zareagovat úpravou životního stylu a hledání řešení. Rozhodně nenahrazují lékařská vyšetření. Výhodou je rychlost a mobilita.

Odkazy na zdroj http://www.ec-medica.cz/


RUŠ metoda - rychlá a účinná změna skutečnosti

Jednoduchá a efektivní metoda. Je silným nástrojem pro odstranění fyzických problémů a psychické nerovnováhy. S klientem přicházíme k nejhlubším příčinám mentálním a spirituálním. Metoda je účinná tak, že disharmonie, které se v jiných sezeních řeší s malým efektem, se zde mění v řádu minut a to trvale. Moje osobní zkušenost: své trauma - strach z otce, jsem řešil v 8 letech útěkem z domu. Tedy odchodem do ještě většího drilu, než jsem prožíval s tátou (k profesionálnímu hraní hokeje). Díky této metodě jsem také pochopil postoje své i svého táty.

Odkazy na zdroj
http://www.karelnejedly.cz – stránky tvůrce metody RUŠ
http://www.metodarus.cz - oficiální stránky metody RUŠ

Yuen Method - shaolinské energetické léčení

Metoda napravuje nerovnováhu a nežádoucí nastavení v mapách těla i mimo něj. Opravy se dějí okamžitě na všech úrovních. Každá buňka má inteligenci a schopnost sebeuzdravení . Dokonale reaguje a ví co ji posiluje.Využívá se kineziologie a kvantová fyzika. Představuje jeden z velmi účinných nástrojů samoléčení. Původ lze najít v klášteře Shaolin, kde studoval i dr. Kam Yuen. Metodu upravil pro lidi západní civilizace. Jeho žákem a šiřitelem je MUDr. Pavel Nývlt ND.

Odkazy na zdroj
http://www.drnyvlt.cz - zdroj mého učení Yuen Method
http://www.yuenmethod.com – oficiální stránky Yuen Methodtel.: +420 733 446 865 l.pacak@gmail.com
(c) 2011 Ladislav Pacák webhosting: Station.cz