Ladislav Pacák, Terapie Ruš - metoda Yuen

"živé" zelené potravinové doplňky

KOLOIDY Stříbra, Zlata a Platiny

LahveVelmi kvalitní roztoky (koloidů) s vysokým obsahem nanočástic

Koloidní Stříbro působí protizánětlivě, napomáhá jako přírodní ATB, likviduje plísně, kvasinky, bakterie i parazity.Je efektivní při popáleninách, ekzémech, ale i chřipce, zánětu jater či řešení borelií. Nedráždí sliznici.
Koloidní Zlato napomáhá při kompletní regeneraci, stimuluje nervový systém. Je velmi účinné při bolestech kloubů, ovlivňuje pozitivně léčbu dny a revmatismu. Podporuje funkci šišinky. Odpuzuje klíšťata. Funguje jako filtr pro odstínění elmg. smogu.
Koloidní Platina silně podporuje lymfatický systém, rovněž stimuluje regeneraci organizmu. Velmi účinný je při řešení akutních nádorů prostaty, žaludku, tenkého střeva, slinivky.

Koloidy nemají kontraindikaci k již realizované léčbě.

Velké spektru použití naleznete na www.silvermedic.cz

LAVYLITES

Ilustrační obrázekProdukty v sobě nesou až 3000 informací z panenských zdrojů na vibrační úrovni. Principem je předávání jemných informací tělu, aby se léčilo samo (buněčná paměť). U zvířat je účinek až 6x vyšší než u nás lidí. Přípravky řeší úžasně popáleniny, ekzémy, alergie, paradentózu, problémy pohybového aparátu (dokonce i zlomeniny), hemeroidy, prostatu i gynekologické disbalance. Rád vám pomohu v orientaci www.lavylites.com popř. seznámím s mnoha osobními referencemi.

HEALY rezonance

Ilustrační obrázekNejnovější produkt vyvinutý ve spolupráci s lékaři a vědci. Pracuje na principu použití velkého rozsahu léčebných vibrací, rozličných vlnových délek. Škála použití je široká, od načtení úrovně vašich čaker a jejich následné vyladění až po řešení některých zdravotních disbalancí,které používáte při rehabilitacích s mikroproudem. Frekvence, které přístroj používá jsou např. nahrány z vyzařujících vibrací bylin, minerálů a také homeopat. Po domluvě lze přístroj pronajmout.

CHLORELLA a JEČMEN

Ilustrační obrázekChlorella je bohatým zdrojem antioxidantů, antibiotik a chlorofylu. Vyplavuje odpadní látky a těžké kovy. Mění pH těla, zlepšuje imunitní systém. Má v sobě zakódovánu informaci dělení, tedy Život.
Ječmen obsahuje antioxidanty, karoten, betakarotén, vitamíny. Do 20 minut je vstřebaný v krvi a okamžitě odkyseluje náš organizmus. Podporuje léčebné procesy u artritidy, astmatu, obezity, chudokrevnosti, zácpy, impotence, oběhových potíží, cukrovky, vysoké hladiny cholesterolu a ledvinových problémů.
Chlorella ani Ječmen nejsou lékem, přesto však pomáhají uzdravovat!
www.gw-int.netZINZINO

zinzinoBalance Oil obsahující rybí tuk s Omega 3 mastnými kyselinami, polyfenoly z olivového oleje a Vitamín D 3 řeší správný poměr k Omega 6 (vyhodnotí anonymní Balance test z krve v Norské laboratoři). Podporuje správnou funkci mozku, srdce a imunitního systému. Velká zlepšení zaznamenána u Autismu dětí.
www.zinzino.com

HYDROGEN - Vodíková voda

HydroMolekulární Vodík optimalizuje naše pH těla, poskytuje ochranu před volnými radikály a oxidativním stresem. Má pozitivní vliv při řešení Diabetes II.typu, záněty slinivky, jater, střev, ledvin i kloubů, alergií, obezitu, reguluje krevní tlak. Napomáhá s Ischemickou chorobu srdeční, Infarktem myokardu, Mozkovou mrtvici, Aterosklerózou, Parkinsonem i Alzheimerem. Pomáhá řešit nespavost, nedoslýchavost, mění pH a odkyseluje organismus, posiluje imunitu.

VETOM

VetomEfekt zajišťují bakterie Bacillus subtilis v tlustém střevě. Potlačují růst a vývoj patogenní mikroflóry. Očistí stěny od nestravitelných zbytků potravin a podporují aktivní vylučování toxinů z těla. Pod vlivem Vetom 1.1 se normalizuje metabolismus, trávení a absorpce biologicky aktivních složek potravy v gastro traktu. Neužívat když berete antibiotika.
DOPORUČENÍ Z NOVOSIBIRSKA!
Vetom 1.1 je vhodný při epidemiích a virových onemocněních, jako je koronavirus a další... Enzymy, produkující mikroorganizmy Bacillus subtilis, blokují množení virů. Umožňuje to imunitnímu systému rychle se vyrovnat s kontaminací (za 2-3 hodiny) a zabrání to dalšímu rozvoji nemoci.
www.vetomcz.cz
tel.: +420 733 446 865 l.pacak@gmail.com
(c) 2011 Ladislav Pacák webhosting: Station.cz